Do budoucna

se chceme nejen dále učit a profesionalizovat, ale také zlepšovat organizaci a jednání se zákazníkem. Preferujeme osobní jednání s každým zájemcem o naši práci. Rádi předvedeme ukázky našich prací. Samozřejmá je konzultace díla se zákazníkem před jeho definitivním dokončením. Připravujeme vydávání vlastních pořadů na DVD, snažíme se realizovat v oblasti dokumentárních snímků.

Natáčení dokumentárních filmů

je nejen náročné, protože točíme jednou ve smokingu v klimatizovaných sálech, podruhé mrzneme na sněhu, nebo se boříme do říčního bahna a čelíme útokům lačných komárů. Je to především činnost velice krásná a dokonce bych neváhal nazvat ji nejkrásnějším povoláním na světě. Mimo jiné je to také nejvyšší škola, jakou lze absolvovat, byť studium končí pouze smrtí. Tolik zkušeností a pohledů do jiných osudů a činností vás musí zkrátka vzdělat ať chcete, nebo nechcete.

V první půli roku 2007

jsme zakoupili kameru s možností záznamu v novém formátu s vysokým rozlišením HDV. Chceme být připraveni až se bude starý televizní systém PAL loučit a nastoupí nové TV rozlišení.

 

Velmi se těšíme,
že se stanete našimi příštími zákazníky a že pro Vás budeme moci vymyslet, připravit, natočit a vyrobit hezký film.

 Zpět     Galerie fotografií    Domů